KLUB SPORTOWY ZWAR

O NAS

KS ZWAR jest to klub typowo piłkarski. Siedziba klubu oraz cała baza szkoleniowa znajduje się w dzielnicy Wawer, przy ulicy Pożaryskiego 10, w Warszawie.

Barwy klubu są biało-niebieskie.

Na dzień obecny najmłodsza grupa chłopców to rocznik 2018 / 2019. W klubie trenuje około 400 młodych piłkarzy.

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się SZKÓŁEK PIŁKARSKICH dla dzieci i młodzieży w Warszawie.

0
Lat istnienia
0
Tytułów
0
Rozegranych meczy
0
młodych piłkarzy
HISTORIA KLUBU

Kilka faktów

  • Klub sportowy ZWAR jest najstarszym klubem w dzielnicy Wawer. Założony został w 1933 roku.
  • Historia i początki klubu związane są z KS Start Wawer, Fala Wawer, Błękitni Wawer, RKS Zwar.
  • Nazwa związana jest z dawną już nieistniejącą fabryką (ZWAR – Zakłady Wytwórcze Aparatury Rozdzielczej).
Rekomendacje

rodziców i dzieci

Some description text for this item

Nasz syn uwielbia piłkę nożną i w KS ZWAR ma możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Widać, że szkoła piłkarska dba nie tylko o umiejętności piłkarskie, ale także o rozwój fizyczny i psychologiczny dziecka. Polecamy tę szkołę piłkarską wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku dobrą jakość treningów piłkarskich.

Sebastian Oczko

Sebastian Oczko

Janek zaczał grać w piłkę nożną w klubie ZWAR i teraz nie wyobrażamy sobie, żeby nie miał tego hobby. Trenerzy są bardzo cierpliwi i pomagają synowi rozwijać swoje umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecamy tę szkołę piłkarską każdej rodzinie, która szuka dobrego klubu dla swojego dziecka.

Maciej Nowakowski

Maciej Nowakowski

Nasz syn gra w ZWARZE od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów, jakie zanotował. Trenerzy są bardzo profesjonalni i angażują się w rozwój każdego dziecka. Widać, że cieszą się z każdego sukcesu swoich podopiecznych. Polecamy tę szkołę piłkarską każdemu rodzicowi, którego dziecko interesuje się piłką nożną.

Jan Kowalski

Jan Kowalski

news

Aktualności

Some description text for this item

Rocznik 2015 pierwsze miejsce na turnieju halowym !
ZWAR 2015 Wygrywa turniej halowy SPF SABIO CUP w Górznie . Chłopcy wygrali 7 spotkań z bilansem bramkowym 21:0 . Nagrody indywidualne zdobyli MATEUSZ RAMS najlepszy zawodnik turnieju i LEON KURZYNA najlepszy strzelec. Wielkie brawa !
Powołanie na Reprezentację Mazowsza dostali zawodnicy rocznika 2012
30.01.2024 odbędzie się konsultacja szkoleniowa o godzinie 9:30 przy ul.Łazienkowskiej 3 , na którą zostali powołani nasi zawodnicy rocznika 2012 - Franek Gajewski i Wiktor Stronk .
Podsumowanie obozu Mława 2024
Nasze roczniki 2010/2012/2013/2014/2015/2016 zakończyły zgrupowanie obozu zimowego w Mławie . Rozegraliśmy wiele sparingów z Akademią Piłkarską NAZAR oraz MŁAWIANKA MŁAWA . Kolejnym krokiem przygotowania naszych drużyn do ligi MZPN jest branie udziału w sparingach oraz turniejach które są już zaplanowane . Zapraszamy na facebook KSZWAR…
instagram

@zwarwarszawa

Some description text for this item