REGULAMIN KLUBU !!!
 • Wszyscy zawodnicy Klubu płacą opłatę Klubową do 10 każdego miesiąca . Miesiąc lipiec bez opłaty , sierpień połowa opłaty Klubowej. Z opłaty Klubowej nie zwalnia brak obecności na treningach. Wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni przez Klub .
 • Brak ciągłości opłat lub rezygnacja w okresie (Świątecznym – Nowo rocznym lub ferie i miesiąc przed wakacjami) zobowiązuje do wpłaty wpisowego przy ponownym powrocie do klubu.
 • Wszelkie koszty związane ze szkodami wyrządzonymi przez zawodnika podczas pobytu na obiekcie KS ZWAR lub na obiektach wynajmowanych pokrywają rodzice.
 • Uczestnictwo w treningach i meczach jako zawodnik SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ ZWAR równoznacznie jest z wyrażeniem zgody na rejestracje wizerunku zawodnika FOTO i VIDEO w celu przekazywania relacji o działalności Klubu w mediach społecznościowych i innych formach reklamy .
 • Zawodnik Klubu biorący udział w rozgrywkach MZPN oraz turniejach i sparingach jest zobowiązany brać udział w zgrupowaniach zimowych i letnich (obozy sportowe ) . Brak udziału zawodnika w jednym z obozów przygotowawczych nie dyskwalifikuje go z rozgrywek ligowych .Zawodnicy grający w piarwszym składzie ( drużyna GOLD ) muszą uczestniczyć w zgrupowaniu letnim i zimowym .
10 przykazań młodego

piłkarza

 1. Najważniejsza jest drużyna
  Jeśli drużynie idzie dobrze , to wszystkim się powodzi.
 2. Piłka nożna jest gra drużynową
  Doceniaj swoich partnerów ze wszystkimi ich zaletami i słabościami.
 3. Trener ma zawsze rację
  Kto myśli , że wie coś lepiej , ten prosi się o rozmowę w cztery oczy.
 4. Każdy trening wymaga absolutnej koncentracji
  Czego się nie opanuje na treningu , to nie może się udać w trakcie meczu.
 5. Myśl zawsze pozytywnie
  Każdy mecz może być wygrany , jeśli tylko wszyscy są o tym przekonani.
 6. Obchodź się dobrze z piłką
  W przeciwnym razie ona obejdzie się źle z tobą.
 7. Nigdy nie trać celu z oczu
  Piłka musi znaleźć się w bramce.
 8. Z tyłu musi być zero
  Prowadź każdy pojedynek jeden na jeden tak jakby miał być ostatnim.
 9. Piłka nożna sprawia przyjemność
  Największe osiągnięcia przychodzi tylko z radosnym sercem.
 10. KS ZWAR to coś więcej niż zwykły klub

10 przykazań rodziców

 1. Nie próbuj zrealizować swoich zawiedzionych i często wygórowanych ambicji poprzez swoje dziecko.
 2. Drużyna ma tylko jednego trenera, który za nią odpowiada. Nie wywieraj na trenerze nacisku, próbując wprowadzić swoje wizje przyszłej kariery sportowej swojej pociechy.
 3. Nie jesteś menedżerem Chelsea Londyn czy FC Barcelona, a Twój syn nie jest profesjonalnym piłkarzem. Nie krzycz i nie skacz przy linii autowej, Twoje dziecko tego nie potrzebuje ( wystarczy ze trener skacze i krzyczy :) ).
 4. Powodem, dla którego Twój syn gra w piłkę nożną jest zabawa. Nie wywieraj presji na swoje dziecko.
 5. Rolą rodzica w edukacji sportowej jest POMOC dziecku poprzez zachętę, cierpliwość, zrozumienie, zaufanie, pochwały, oklaski, słuchanie i wykazywanie zainteresowania.
 6. Nie wystarczy, że powiesz kilka słów po meczu. Rozmawiaj z dzieckiem również przed nim. Przed meczem nigdy nie mów „strzel gola” czy „musisz wygrać”. Zamiast tego powiedz np. „zagraj najlepiej jak potrafisz i baw się przy tym dobrze”.
 7. Nigdy nie zawstydzaj i nie wprawiaj w zakłopotanie swojego syna z powodu występu, zdolności lub rezultatu meczu, w którym uczestniczył.
 8. Jeśli jesteś rodzicem, który krzyczy na swoje dziecko, bez przerwy podpowiada co ma zrobić, skacze przy linii bocznej, nerwowo się zachowuje , dyskutuje z sędzią, trenerem, ma jakieś zarzuty do zawodników, nie oznacza to, że jesteś złym rodzicem, ponieważ chcesz aby Twój potomek odnosił sukcesy. Ale Pamiętaj !!! Tym samym w niczym mu nie pomagasz, Tworzysz tylko sytuację nerwowości, która przynosi się na dziecko.
 9. Nie stresuj dziecka, bądź mniej krytyczny. Twój syn potrzebuje twojego wsparcia, zaufania i wiary. Bez żadnych zbędnych oczekiwań będzie bardziej zrelaksowany.
 10. Nie zabieraj radości swojemu dziecku i nie kreuj go na siłę na mistrza, by na skutek przeciążeń fizycznych przedwcześnie się nie „WYPALIŁ”.
instagram

@zwarwarszawa