Mirosław Jabłoński

(ur. 16 września 1950 roku w Warszawie) piłkarz, trener i działacz piłkarski.

Pracował m.in. w Legii Warszawa, z którą zdobył Puchar Polski, Zagłębiu Lubin, Amice Wronki i Wiśle Płock. Od kwietnia do sierpnia 2006 roku pełnił obowiązki prezesa Zagłębia Lubin, następnie był wiceprezesem tego klubu. 27 września tego samego roku Rada Nadzorcza odwołała go z tego stanowiska. W 2007 roku został trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego. W 2008 roku został zwolniony z funkcji trenera ŁKS-u. Zastąpił go Marek Chojnacki. Od 2 czerwca ponownie objął funkcje trenera Wisły Płock. Od początku maja 2010 pierwszy trener Górnika Łęczna, zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Łapę. 4 lipca 2014 roku został trenerem pierwszoligowego STOMILU OLSZTYN .

Mateusz Cichocki

(ur. 31 stycznia 1992)

Trenował w latach 2006-2007 w KS ZWAR. Zaczynał u trenera Adama Krzyżanowskiego.

Grał w Legii Warszawa i występował w podstawowym składzie jako obrońca.
Kolejne – Kluby: Arka Gdynia, Dolcan Ząbki , Ruch Chorzów .

Krzysztof Kopciński

(ur. 14 lipca 1992)

Trenował w latach 2006-2007 w KS ZWAR. Zaczynał u trenera Adama Krzyżanowskiego. (Trzy mecze rozegrane w Ekstraklasie w barwach Polonii W-wa) .

Gra w Zniczu Pruszków, II Liga. Jego pozycja to napastnik.

Ewelina Wołosiewicz

Some description text for this item

Zaczynała swoją przygodę w klubie sportowym ZWAR. Wyróżniała się piłkarsko od samego początku. Trafiła do kadry Polski w wieku 15 lat. Obecnie gra w klubie MUKS Praga .

Kamil Dmowski

(ur. 04.02.1995)

Rozegrał 14 spotkań w reprezentacji Polski na pozycji środkowego pomocnika.

Wielokrotny kadrowicz mazowsza, w barwach klubu ZWAR grał od 2008 – 2011, i w tym klubie dostał powołanie do kadry Polski.
W latach 2012-2013 grał w Legii W-wa Zaczynał u trenera Tobczewskiego w Siedlcach. Obecnie zawodnik Pogoń Siedlce – I liga.

Kamil Hernik

(ur. 25.03.1994)

Trenował w latach 2006-2008 w KS ZWAR. Zaczynał u trenera Adama Krzyżanowskiego.

Grał w Polonii Warszawa i występował w podstawowym składzie jako napastnik (Młoda Ekstraklasa). Obecnie zawodnik Pilica Białobrzegi III liga.

Bartosz Kaszubowski

( ur.17.06.1995 )

W barwach klubu ZWAR grał od 2008 – 2011. Zaczynał u trenera Tobczewskiego w Siedlcach. Kluby – Pogoń Siedlce – I liga , Broń Radom 3 liga , obecny klub Niemcy Bundesliga – SC LEINEFELDE 1912

Wojtek Krysiak

( ur.08.03.2000 )

Zaczynał swoją przygodę z piłką w roku 2008 jako młodziutki zawodnik od razu trafił na pozycję Bramkarza, był zawsze ambitny i zawzięty w rywalizacji.

Grał w latach 2008 – 2014 zaczynał u Trenera Tomasza Skrzypczaka i był pod opieką Trenera Bramkarzy Maćka Wesołowskiego.
Obecnie jest zawodnikiem ZNICZA PRUSZKÓW.
Błażej Niezgoda

( ur. 23.01.2000 )

Zaczynał jako obrońca ale szybko zapadła decyzja że Błażej zostanie Bramkarzem. Od początku miał super warunki. Błażej był ambitny i uwielbiał rywalizację, trenował od 2008 – do 2015 roku. Zaczynał u Trenera Tomasza Skrzypczaka i był pod opieką Trenera Bramkarzy Maćka Wesołowskiego. Jako młody pietnastolatek trafił do Klubu PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA OBECNY KLUB to JAGIELONIA BIAŁYSTOK.

Bartosz Farbiszewski

( ur.17.12.2002 )

Zaczynał swoją przygodę z piłką w roczniku 2002 był pod opieką naszego trenera Bartosza Gajdy.

Z naszego klubu przeszedł do Escola Varsovia a następnie trafił do Bruk-Bet Termalica Nieciecza gdzie do dzisiaj gra na pozycji obrońcy.

Kamil Odolak

( ur. 01.04.2002 )

Kamil zaczynał swoją przygodę z piłką nożną w lokalnej szkółce piłkarskiej ZWAR, gdzie grał na pozycji obrońcy. Szybko okazało się jednak, że jego predyspozycje do gry są znacznie większe i trenerzy zdecydowali, że będzie grał na pozycji napastnika.
 
Po kilku latach treningów i rozgrywek w młodzieżowej drużynie szkółki, Kamil otrzymał ofertę dołączenia do pierwszego zespołu jednego z czołowych klubów w regionie. Tam grał na różnych pozycjach, ale przede wszystkim jako napastnik, zdobywając wiele bramek i zyskując uznanie wśród kibiców.
 
Następnie przyszedł czas na kolejne wyzwania w innych klubach. Kamil przeszedł do kilku innych drużyn, zawsze z sukcesami i zdobywając wiele bramek. W końcu trafił do Broni Radom, gdzie szybko stał się jednym z najważniejszych zawodników drużyny.
Bartosz Krasuski

( ur.07.04.2005 )

Bartosz Krasucki to utalentowany polski piłkarz, który rozpoczął swoją karierę w szkółce piłkarskiej ZWAR, gdzie zaczął trenować już w wieku przedszkolnym pod okiem trenera i Prezesa klubu Tomasza Skrzypczaka. Krasucki grał na początku na pozycji obrońcy, a jego umiejętności szybko przyciągnęły uwagę.

Obecnie piłkarz reprezentuje barwy Legii Warszawa i gra w młodzieżowej reprezentacji Polski. Jego ciężka praca i talent z pewnością będą przyczyniać się do dalszych sukcesów zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym.

instagram

@zwarwarszawa