Rocznik 2011 pierwsze miejsce w Lidze Europy a Rocznik 2012 drugie miejsce w Lidze Mistrzów . Warto dodać że nasz bramkarz rocznika 2012 został zawodnikiem Turnieju !Relacje i opis Turnieju zapraszamy na FB . Wielkie Brawa dla naszych drużyn i rodziców bo turniej trwał 11 godzin !
You May Also Like
Aktualności 6 stycznia 2018
Nowy rok 2018 super zaczeły smerfy rocznika 2011 wygrywając 14 : 4 ( 07.01.2018 )
Kolejna piąta wysoka wygrana rocznika 2011 w lidze zimowej nasze szybkie smerfy nie zwalniają tempa ! Wielkie Brawa…
Aktualności 19 stycznia 2017
Kolejne podium na turnieju rocznik 2008 (2) /(3) zajmuje 2 miejsce
Kolejny wygrany turniej przez naszych zawodników w silnie obsadzonym turnieju przegrywając tylko jeden mecz o złoto z WISŁĄ PŁOCK…
