Za nami kolejny pracowity sezon w wykonaniu młodych piłkarzy Klubu Sportowego ZWAR Warszawa. Sezon pracowity, ale niezwykle udany, który obfitował w wielu sukcesów i chwil radości. Najstarsza grupa – rocznik 2002 zakończył rozgrywki I ligi wojewódzkiej na wysokim trzecim miejscu i do ostatnich kolejek walczył o awans do Ekstraligi. Olbrzymi sukces odniósł rocznik 2004, w którym podopieczni Trenera Arkadiusza Grzyba awansowali do 1 ligi. Również rocznik 2005 prowadzony przez Trenera Tomasza Skrzypczaka, dzięki fenomenalnej postawie na wiosnę wraca na najwyższy poziom rozgrywkowy. Od najbliższej jesieni nie tylko wymienione roczniki będą występować na szczeblu pierwszej ligi. Zawodnicy Trenera Bartłomieja Gajda z rocznika 2006, tak jak starsi koledzy, również wygrali swoja ligę i meldują się w elicie rozgrywek w swojej kategorii wiekowej. To jednak nie koniec sukcesów piłkarzy KS ZWAR. Warto dodać, że nie tylko pierwsze zespoły wygrywały swoje rozgrywki, ale także drugie drużyny spisały się znakomicie i od września zagrają w wyższych ligach. Kolejno awans uzyskiwały roczniki 2005 i 2007. Młodsi zawodnicy z roczników 2008 i 2009 w każdy weekend rozgrywały mecze sparingowe i już po wakacjach przystąpią do rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
Koniec sezonu to czas podsumowań, wręczenia nagród, ale przede wszystkim wspólnego świętowania sukcesów młodych zawodników. Zgodnie z tradycją KS ZWAR każda grupa treningowa organizowała wspólne grillowanie połączone z meczami Rodzice kontra Dzieci. Dobrej zabawy nie było końca i wszyscy rozjechali się na zasłużone wakacje w znakomitych nastrojach.
Lipiec bowiem jest miesiącem wolnym od treningów, a wszystkie grupy powrócą na boiska od sierpnia. W tym miesiącu także zawodnicy KS ZWAR wyjeżdżają na obozy sportowe, które maja przygotować ich do kolejnego wymagającego sezonu. Grupy starsze, jak co roku, udają się do nadmorskiego Niechorza, natomiast młodsi zawodnicy formę szlifować będą w Mławie.